» Перелік та персональний склад постійних депутатських комісій Тячівської районної ради VII скликання

Перелік та персональний склад постійних депутатських комісій Тячівської районної ради VII скликання

З питань бюджету, управління майном та контролю за проведенням приватизації
Палінкаш Олег Михайлович - голова
Корнута Іван Васильович - заступник голови
Паканич Михайло Андрійович - секретар
Грабарь Ігор Іванович                                             
Кус Василь Іванович                              
Токар Іван Іванович                               
Буга Дмитро Васильович                       
Федина Михайло Васильович                
Немеш Іван Петрович        
                     
З питань дотримання регламенту, депутатської етики, адміністративно-територіального устрою, законності і правопорядку, контролю за виконанням рішень районної ради
Малько Іван Іванович - голова
Томишинець Михайло Михайлович - заступник голови
Стойка Василь Васильович - секретар
Куцин Володимир Васильович      
       
З питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, розвитку села, охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання природних ресурсів
Руснак Орест Іванович - голова
Куцин Володимир Миколайович - заступник голови
Переганя Михайло Михайлович - секретар
Дочинець Василь Миколайович                     
Карпа Василь Тарасович     
                           
З питань промислової політики, будівництва,  транспорту, енергетики, зв’язку, архітектури та житлово-комунального господарства
Келемен Іван Юрійович - голова
Місарош Світлана Андріївна - заступник голови
Мідянка Володимир Володимирович - секретар
Плиска Василь Васильович
                            

З питань освіти, науки, молодіжної політики та спорту
Руснак Іван Іванович - голова
Руснак Олег Васильович - заступник голови
Левко Галина Юріївна - секретар
Регуш Мар’яна Петрівна             
                   
З питань охорони здоров’я, материнства, дитинства та соціального захисту населення
Даруда Михайло Васильович - голова
Бедевельський Степан Васильович - заступник голови
Фабрицій Іван Іванович - секретар
Дикун Михайло Васильович                                    
Яринич Марія Михайлівна    
                         
З питань міжнаціональних відносин, транскордонного співробітництва, духовного розвитку, культури, туризму та рекреації
Марина Василь Іванович - голова
Покорба Юрій Васильович
Йовдій Василь Михайлович      
Куцин Іванна Іванівна
    
З питань розвитку підприємництва, інвестиційної політики, торговельного та побутового обслуговування населення, праці та зайнятості
Погар Віктор Олександрович - голова
Дан Василь Миколайович - заступник голови
Олаг Михайло Васильович - секретар
Продан Олександр Юрійович                        
Боже Юрій Іванович​