» » На Закарпатті оголошено День жалоби за п’ятьма загиблими мешканцями Тячівщини

На Закарпатті оголошено День жалоби за п’ятьма загиблими мешканцями Тячівщини

12 червень 2019, Середа
37
0
13 червня у Закарпатській області оголошено День жалоби через трагічну загибель п’ятьох мешканців с.Тарасівка Тячівського району.
Відповідне розпорядження підписав виконувач обов’язків голови облдержадміністрації Ярослав Галас. Згідно з документом, на будинках державної влади, органів місцевого самоврядування, державних установах, підприємствах та організаціях буде приспущено Державний прапор, крім того, установам та організаціям, незалежно від форми власності рекомендовано скасувати проведення розважально-концертних заходів.
Коментарі (0)
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.